Kruijer/Lamens

Nina Kruijer Suzan Lamens

ITF Women Sharm El Sheikh WD 10/19 16:30 - Kruijer/Lamens v Ilowska/Kolar Walkover
ITF femminile Sharm El Sheikh DF 10/17 15:15 - Kruijer/Lamens v Abbate/Echeverria Alam 6-1,6-2
ITF femminile Sharm El Sheikh DF 10/13 18:10 - Ilowska/Samir v Kruijer/Lamens 7-6,4-6,6-10
ITF femminile Sharm El Sheikh DF 10/12 18:55 - Khrustaleva/Yurchenko v Kruijer/Lamens 0-6,0-6
ITF femminile Sharm El Sheikh DF 10/10 17:05 - Forys/Petrenko v Kruijer/Lamens 2-6,4-6
ITF femminile Rotterdam DF 08/22 13:30 - Kruijer/Lamens v Morderger/Morderger Walkover
ITF femminile Oldenzaal DF 08/19 13:00 - Kruijer/Lamens v Ormaechea/Sanchez 4-6,6-4,0-0
ITF femminile Oldenzaal DF 08/17 12:30 - Geukens/Guimaraes Bueno v Kruijer/Lamens 1-6,4-5
ITF femminile Oldenzaal DF 08/15 12:30 - Sandberg/Sziedat v Kruijer/Lamens 1-6,2-5
ITF femminile Koksijde DF 08/10 12:00 - Benoit/Kempen v Kruijer/Lamens 7-6,7-5
ITF femminile Koksijde DF 08/07 12:10 - Anane/Yurtkuran v Kruijer/Lamens 2-6,2-6
ITF femminile Horb DF 07/27 17:10 - Bekker/Silich v Kruijer/Lamens 6-3,4-6,10-7
ITF Femminile Middelburg DF 07/03 16:40 - Kruijer/Lamens v Bonaventure/Scholsen 3-6,3-6
ITF Femminile De Haan DF 06/28 15:15 - Kitagawa/Vanlangendonck v Kruijer/Lamens 6-4,3-6,10-6
ITF Femminile De Haan DF 06/27 15:45 - Salden/Vanhoutte v Kruijer/Lamens 2-6,7-6,7-10
ITF Femminile Alkmaar DF 06/23 16:00 - Pirazhenka/Vogelsang v Kruijer/Lamens 6-2,6-3
ITF Femminile Alkmaar DF 06/23 13:10 - Kruijer/Lamens v Koelzer/Steur 6-2,4-6,11-9
ITF Femminile Alkmaar DF 06/20 15:35 - Kruijer/Lamens v Luttikhuis/Verwerda 6-2,6-1
ITF Femminile Stoccarda DF 01/17 14:30 - Kruijer/Lamens v Kolodziejova/Vondrousova Walkover
Lotto NK Tennis Femminile DF 12/13 19:00 - Kruijer/Lamens v Vogelsang/Wagemaker 6-2,5-4
ITF Femminile Heraklion DF 11/18 12:28 - Kruijer/Lamens v Francati/Grey 0-0
ITF Femminile Heraklion DF 11/17 12:01 - Le Bihan/Wargnier v Kruijer/Lamens 2-6,2-5
ITF Femminile Heraklion DF 11/05 12:35 - Distelmans/Ekshibarova v Kruijer/Lamens 2-6,6-4,8-10
ITF Femminile Heraklion DF 11/04 12:04 - Kruijer/Lamens v Bekker/Veselinovic 3-6,7-5,0-0
ITF Femminile Heraklion DF 11/03 12:30 - Antonitsch/Vanenburg v Kruijer/Lamens 3-6,0-6
ITF Femminile Heraklion DF 10/29 10:00 - Kruijer/Lamens v Antonitsch/Vanenburg 6-4,4-6,12-10
ITF Femminile Heraklion DF 10/27 10:00 - Bekker/Wessel v Kruijer/Lamens 6-7,2-5
ITF Women Alphen AD Rijn WD 09/10 15:15 - Ewijk/Van Der Hoek v Kruijer/Lamens 0-6,6-3,5-10
ITF Women Alphen AD Rijn WD 09/09 16:05 - Kruijer/Lamens v Enache/Pirazhenka 6-3,6-3
ITF Women Alphen AD Rijn WD 09/07 11:00 - Kruijer/Lamens v Cavalle-Reimers/Rueffer 3-4